מאקרוס אפס


עברית: מאקרוס אפס
רומאג'י: Macross Zero
אנגלית: Macross Zero
יפנית: マクロス ゼロ
עונה:
סוג:אובה
פרקים: 5
סטטוס: הסתיים
סטודיו: Satelight
תאריכי שידור: 21/12/2002-20/10/2004
זמן צפייה: 30
סיווג: 16+
ז'אנרים: דרמה, אהבה, פעולה, מכה, מדע בדיוני, פנטזיה
שמות נוספים: ,
קבוצת תרגום: KaT
אתר הקבוצה: לחץ לצפייה


בחר מהיכן לצפות בפרקים
אתר קבוצת הפאנסאב:

קישור פנימי מאתר: 

"מאקרוס אפס" (Macross Zero) היא סדרה מקדימה לסדרה מפורסמת משנת 1982 – "מבצר על-ממדי מאקרוס" (Super Dimensional Fortress Macross). הסדרה המקורית מספרת על ספינת חלל ענקית, באורך של כ-1200 מטרים, המתרסקת על כדור הארץ בשנת 1999. הספינה יוצרת מהומה כלל-עולמית כיוון שהיא מוכיחה את קיומם של חיים מחוץ לכדור הארץ. העלילה מתחילה כאשר בשנת 2009 מסתיימים התיקונים וההתאמות של הספינה לשימוש בני אדם וכאשר צי של חייזרים הקרויים "זנטראדי" מגיע לכדור הארץ בחיפושיו אחר הספינה, שהיתה שייכת לאויביהם "התרבות הראשונית" (Protoculture).
העלילה בסדרה "מאקרוס אפס" מתרחשת בשנת 2008 ומספרת על המאורעות המוכרים בעולם של "מאקרוס" בתור "מלחמות האומות המאוחדות" – מלחמות שנבעו מחילוקי דעות בין האו"ם ומדינות אחרות (בעיקר ברית המועצות) בעניין ההתמודדות עם המצב החדש.
גיבורנו, שין קודו – טיס בחיל האוויר של האו"ם – נתקל במטוסי אויב חדשים המסוגלים לשנות את צורתם לרובוטים דמויי אדם. באחד הקרבות מטוסו נפגע ושין מוצא את עצמו על אי מיושב ומוזר שנקרא "מאיאן", האפוף באווירה מסתורית של סיפורים על "אנשי-ציפור שבאו מהכוכבים". בעוד שין מנסה להבין את תושבי האי ולחזור לבסיס שלו, נראה שהמלחמה מגיעה גם אל האי חסר החשיבות, לכאורה, וחושפת יותר ממה שנגלה לעין על האגדות הקשורות לאי ועל מקור האנושות כולה…